KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16463429
nr 1646 3429
Lars Pirak
(1932-2008), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 1/50, Midnattssolens land. Bildmått: 10x10 cm, yttermått inklusive ram: 32x30 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 september 2024
kl 19:15:44
300 kr
Lars Pirak
Läs mer om Lars Pirak